Spotkanie i warsztaty w Starej Niedziałce, czyli spotkanie autorskie i warsztaty

Nie ma to jak dwa w jednym. 13 maja 2015 spotkałam się z Czytelnikami z klas 1-4 w Szkole Podstawowej w Starej Niedziałce pod Mińskiem Mazowieckim.

Opowiadałam o pisaniu i ilustrowaniu książek. Po spotkaniu drugoklasiści oraz wolontariusze ze starszych klas mieli okazję poznać jedną z nietypowych ilustracyjnych technik w praktyce. Wzięli udział w warsztatach kalkografii.

Kameralna, klimatyczna szkoła, sympatyczni organizatorzy, ciepła atmosfera i fajne dzieciaki. Zapraszam do obejrzenia fotorelacji. Warto też zajrzeć na stronę szkoły w Starej Niedziałce. Znajdziecie tam Państwo obszerną relację ze spotkania i galerię prac, które powstały podczas warsztatów.

Przy okazji ponownie zachęcam do obejrzenia prac dzieci ze świetlicy w Targówce, nadesłanych wcześniej przez koordynatorkę tego wydarzenia panią Urszulę Mastalerz.

Kalkograficzne spotkanie z Czytelnikami z klas 1-4 w Szkole Podstawowej w Starej Niedziałce pod Mińskiem Mazowieckim Kalkograficzne spotkanie z Czytelnikami z klas 1-4 w Szkole Podstawowej w Starej Niedziałce pod Mińskiem Mazowieckim Kalkograficzne spotkanie z Czytelnikami z klas 1-4 w Szkole Podstawowej w Starej Niedziałce pod Mińskiem Mazowieckim Kalkograficzne spotkanie z Czytelnikami z klas 1-4 w Szkole Podstawowej w Starej Niedziałce pod Mińskiem Mazowieckim Kalkograficzne spotkanie z Czytelnikami z klas 1-4 w Szkole Podstawowej w Starej Niedziałce pod Mińskiem Mazowieckim Kalkograficzne spotkanie z Czytelnikami z klas 1-4 w Szkole Podstawowej w Starej Niedziałce pod Mińskiem Mazowieckim Kalkograficzne spotkanie z Czytelnikami z klas 1-4 w Szkole Podstawowej w Starej Niedziałce pod Mińskiem Mazowieckim Kalkograficzne spotkanie z Czytelnikami z klas 1-4 w Szkole Podstawowej w Starej Niedziałce pod Mińskiem Mazowieckim Kalkograficzne spotkanie z Czytelnikami z klas 1-4 w Szkole Podstawowej w Starej Niedziałce pod Mińskiem Mazowieckim Kalkograficzne spotkanie z Czytelnikami z klas 1-4 w Szkole Podstawowej w Starej Niedziałce pod Mińskiem Mazowieckim